رویدادها
ریورس پیچ

ریورس پیچ، رویدادی نسبتاً جدید در فضای کارآفرینی است. این رویداد تا حدودی با سایر رویداد‌های حوزه‌ی کارآفرینی متفاوت است به زبان ساده در این‌گونه رویداد‌ها نیاز به یک شرکت یا تیم استارتاپی با داشتن ایده نو و کسب‌وکار نیست بلکه یک سازمان یا شرکت، چالش یا مسئله‌ای را مطرح کرده و تیم‌های استارتاپی به حل آن می‌پردازند یا به بیانی دیگر جایگاه مخاطب و سرمایه‌گذار متفاوت است بدین‌صورت که میزبانان شامل سرمایه‌گذاران و شرکت‌های دارای چالش، و مخاطبان تیم‌های استارتاپی هستند که به دنبال حل آن مسئله می‌روند.

سخنرانی کوتاه 30 دقیقه ای در فضای باز دانشگاه با حضور مخاطبان علاقمند به حوزه کارآفرینی، به همراه پرسش و پاسخ فرصتی است که این رویداد به صورت دو طرفه به کارآفرین ها و صاحبان طرح و ایده می دهد.

کافه با هدف جذب سرمایه برای شرکت های نوپا و ارتباط مستقیم آنها با سرمایه گذاران به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای جانبی جشنواره استارپوزال برگزار می گردد.

 

این رویداد دورهمی صمیمانه ی  کارآفرینان، مدیران استارتاپ ها، شرکت های دانش بنیان و صاحبان طرح ها است که با هدف شبکه سازی، انتقال تجربه، جذب حمایت مالی و معنوی برای تجاری سازی طرح ها صورت می گیرد. همچنین با توجه به حضور منتورها و مدیران موفق ترین استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان امکان کشف چالش های طرح های دریافتی و یافتن راهکار مناسب ارتقاء این طرح ها وجود دارد.

نمایشگاهی با هدف جذب و استخدام نیروی کار مستعد توسط شرکت‌های مختلف است. رویکرد ویژه این نمایشگاه معرفی تازه فارغ التحصیلان به بازار کار خواهد بود.